Zupilatespt
11
Metrorezidans Carsi Basak Mahallesi 5. EtapBasaksehir,34100
+90(212) 487 32 72Başakşehirde pilates, başakşehirde yaşam koçu, başakşehirde kişiye özel eğitmen eşliğinde bire bir spor, başakşehirde dietisyen dendiğinde akla gelen zupilatespt genç bir spor merkezi olmasına rağmen kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmıştır. Başakşehirde bel fıtığı, menisküs, disk kaymasi. Boyun fıtığı ekzersizleri yine başakşehirde pilates çeşitlerinden reformer aletli pilates, klinig pilates, hamile pilates, cocuk pilates, gibi ihtisas isteyen pilates branşlarında da uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Başakşehirde kilo verme, başakşehirde kilo aldirma ve vucut analizi gibi taleplere bilimsel yöntemler çözüm üreten zupilatespt, kisaca spor ve sagliga dair hersey demektir. Başakşehirin ilk ve tek özel ders stüdyosu özelliğini taşıyan zuhal uyanık yönetimindeki zupilatespt bir saatlik kişiye özel eğitmen eşliğinde bire bir spor imkanı ile en kısa zamanda en iyi sonuç alınmasını sağlamaktadır. . Zupilatespt olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir. . Pilates Spor Aletli pilates Fitness Reformer Kick boks Kilo verme Kilo alma Dietisyen Yag yakimi Kas arttirimi Hamile pilates Kuvvet antremani Guc antremani Kicx boks.
6634Ziyaretçi
 • Yetkili Zehra UYANİK
 • Adres Metrorezidans Carsi Basak Mahallesi 5. Etap - Basaksehir
 • Telefon +90(212) 487 32 72
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 783 31 63
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.zupilatespt.com
 • Web Sitesihttp://zupilatespt.basakport.com
 • E-Postatarzspor@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 00:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Metrokent sitesi yani farukgulluoglu balkon hizasi en son dukkan.

İletişim Formu
Başakşehirde pilates, başakşehirde yaşam koçu, başakşehirde kişiye özel eğitmen eşliğinde bire bir spor, başakşehirde dietisyen dendiğinde akla gelen zupilatespt genç bir spor merkezi olmasına rağmen kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmıştır.
Başakşehirde bel fıtığı, menisküs, disk kaymasi. Boyun fıtığı ekzersizleri yine başakşehirde pilates çeşitlerinden reformer aletli pilates, klinig pilates, hamile pilates, cocuk pilates, gibi ihtisas isteyen pilates branşlarında da uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Başakşehirde kilo verme, başakşehirde kilo aldirma ve vucut analizi gibi taleplere bilimsel yöntemler çözüm üreten zupilatespt, kisaca spor ve sagliga dair hersey demektir. Başakşehirin ilk ve tek özel ders stüdyosu özelliğini taşıyan zuhal uyanık yönetimindeki zupilatespt bir saatlik kişiye özel eğitmen eşliğinde bire bir spor imkanı ile en kısa zamanda en iyi sonuç alınmasını sağlamaktadır. .
Zupilatespt olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir. .
Pilates
Spor
Aletli pilates
Fitness
Reformer
Kick boks
Kilo verme
Kilo alma
Dietisyen
Yag yakimi
Kas arttirimi
Hamile pilates
Kuvvet antremani
Guc antremani
Kicx boks.
Firmanızı Ekleyin

Basakport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 56 firma yer almaktadır.