Nurs Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

http://nursevdenevenakliyat.Basakport.com
Nurs Evden Eve Nakliyat ve Taşıma
25
Demirkapı Mah. Yeşilırmak Sok. No:15/BBağcılar,34100
+90 (212) 630 68 39Firmamız kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.

Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ''Nakliye Hizmeti'' ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak Nakliyat için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.
9501Ziyaretçi
 • Yetkili Cezayir KARABAŞ
 • Adres Demirkapı Mah. Yeşilırmak Sok. No:15/B - Bağcılar
 • Telefon +90 (212) 630 68 39
 • Telefon ( 2 ) +90 (537) 837 89 29 - +90 (532) 370 29 91
 • Fax
 • Özel Sitesi http://nursevdenevenakliyat.basakport.com
 • Web Sitesihttp://nursevdenevenakliyat.Basakport.com
 • E-Postanursnakliyat@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Türkiye'nin her yerine 7 gün 24 saat.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Lütfen iletişime geçin.

İletişim Formu
Firmamız kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ''Nakliye Hizmeti'' ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak Nakliyat için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Basakport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 56 firma yer almaktadır.